Gaziosmanpaşa Nakliyat

Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Teknolojinin gelişmesinin nakliyat sektörüne de katkıları olmuştur. Cantürk nakliyat olarak modern teknolojiye sahip portatif yük asansörlerine sahip olmamız ile müşterilerimizin eşyaları için güvenli bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Bina merdivenlerinin eşya taşımaya elverişli olmaması nedeniyle taşınma sırasında eşyaların düşme ve sürtünme gibi nedenler ile zarar görme riski büyük olmaktadır. Firmamız kullandığı asansör sistemleri ile bu riskleri en başından ortadan kaldırmaktadır. Gaziosmanpaşa asansörlü nakliyat yaparak taşınma süresinin de kısalmasını sağlamaktayız. Paketleme ve ambalajlaması yapılarak nakliyeye hazır hale getirilen eşyaları kol gücü ile değil asansörlerimiz ile araçlara almaktayız. Plaza ve rezidanslar gibi çok yüksek binaların üst katlarından dahi modern asansör sistemlerimiz ile eşyaların güvenle nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Ev taşımanın sıkıntılı bir süreç olmasının çeşitli nedenleri bulunmaktadır. Deneyimsiz kişiler tarafından gerçekleştirilecek Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat sırasında eşyaların zarar görme ihtimali oldukça yüksektir. Bunun yanında eşyaların toplanması, yerleştirilmesi çok zaman almakta ve ev sahiplerinin zaman kaybı yaşamasına neden olmaktadır. İstanbul’da yaşayan kişilerin bu sıkıntıları yaşamasını ise profesyonel olarak verdiğimiz hizmet ile önlemekteyiz. İşini severek yapan geniş bir ekibimiz bulunmaktadır. Yılın her günü çalışmakta ve nakliyeyi sizin uygun olduğunuz zaman içinde gerçekleştirmekteyiz. Planlı çalışmakta yapılan programda bir aksama olmasına izin vermemekteyiz. Bu amaçla yetkili arkadaşlarımız ile bütün süreci denetlemekteyiz. Şehir içinde nakliyatı aynı gün içinde sonuçlandırmaktayken Gaziosmanpaşa şehirler arası nakliyat sırasında bu süre şehrin uzaklığına bağlı olarak biraz uzayabilmektedir.

Gaziosmanpaşa Sigortalı Nakliyat

Nakliyat hizmetini kurumsal bir firmadan almanız gerekmektedir çünkü kurumsal firmalar yasaların getirdiği bütün sorumlulukları yerine getirmektedir. Firmamız da kurumsal kimliği ile bütün belgelere sahip olarak nakliye yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve garantili olarak hizmet vermekteyiz. Nakliye sırasında istenmeyen kazaların olabileceğinin farkında olarak Gaziosmanpaşa sigortalı nakliyat yapmaktayız. Eşyaların gerçek değerinin belirlenmesi için ücretsiz olarak ekspertiz yapmaktayız. Sigorta yapıyor olmamız işimizi sıfır hata ile yapan bir firma olmamız ile çoğu zaman sadece ilave bir önlem olmaktadır. Sigorta poliçesi nakliyat öncesinde size teslim edilmekte ve bu şekilde içinizin rahat olacağı bir nakliyat süreci yaşamanız sağlanmaktadır.