Gaziosmanpaşa Nakliyat

Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Evini taşıması gereken kişiler için bu eskiden büyük bir sorun oluşturmaktaydı. Günümüzde ise Cantürk nakliyat olarak bu işlemi profesyonel ekiplerimiz ile yapmakta ve sizler için sorun olmaktan çıkmasını sağlamaktayız. Bu yorucu sürecin her ayrıntısını düşünmekte sizlerin yorulmadan ve zaman kaybı yaşamadan hızla yeni adresinize taşınmanızı sağlamaktayız.  Gaziosmanpaşa Evden eve nakliyat konusunda yıllardır edindiğimiz deneyim ile eşyaları maksimum korumaya almaktayız. Planlı çalışmakta nakliyenin başlayacağı ve biteceği saati bilmenizi sağlamaktayız. Yetkili arkadaşlarımızın denetimi ile gerçekleştirdiğimiz bu hizmette sizin eşyaların başında olmanıza gerek bırakmamaktayız. İstanbul’un tüm ilçeleri arasında olduğu gibi yeni bir şehre taşınmanızda da üstün kalitede hizmet vermekteyiz. Sürekli artan talepleri tam zamanında karşılamak için büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz.

Gaziosmanpaşa Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekteyiz bu sayede eşyalarım taşınma sırasında zarar görecek mi endişesi yaşamanızı önlemekteyiz. Bu garantiyi verebiliyor olmamız işini sıfır hata ile yapan bir ekibe sahip olmamızdır. Kaliteli malzeme ve özel teknikler kullanarak Gaziosmanpaşa eşya paketleme ve ambalajlama yapmakta eşyaların nakliye sırasında güvende olmasını sağlamaktayız. Bu hizmetimiz ile eşyaları toplama işlemini de yapmanıza gerek kalmamaktadır. Sizler sadece özel eşyalarınızı toplayacak kalanı ekibimize bırakacaksınız. Yeni evinizde de isteğinize bağlı olarak eşyaların yerleştirilmesi işlemi uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Bu sayede yerleştirme için zaman kaybı yaşamanızın da önüne geçilmektedir.

Gaziosmanpaşa Eşya Depolama Hizmeti

Oturduğunuz evi acil olarak boşaltmanız gerekiyor ama yeni eviniz hazır değil, bir süreliğine yurt dışına gideceksiniz ve eşyalarınızı güvenli bir yere koymak istiyorsunuz. Bunun gibi pek çok neden ile eşyalarınızın hepsini ya da bir kısmını bir süre için kullanmayacak olduğunuzda Gaziosmanpaşa eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kent merkezine yakın, üst düzey güvenlik önlemlerinin alınmış olduğu depolarda eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca güvenle bırakabilirsiniz. Eşyaların depolarımıza getirilmeden önce paketleme ve ambalajlaması personelimiz tarafından yapılmakta kendi araçlarımız ile depolarımıza getirmekteyiz. Eşyaları almak istediğinizde de yine kendi araçlarımız ile istediğiniz adrese istediğiniz zamanda teslim etmekteyiz. Her müşterimiz için özel nakliyat çözümleri üretmekteyiz size özel çözümlerimizi öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.