Gaziosmanpaşa Nakliyat

Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Avrupa’da uzun yıllardır verilmekte olan Gaziosmanpaşa eşya depolama hizmetini ülkemize ilk getiren firma olarak bu hizmeti İstanbul ve çevre illerde yaşayan kişilere vermekteyiz. Güvenli ve geniş depolarımız ile tüm eşyalarınızın ya da bir kısım eşyalarınızın istediğiniz süre boyunca koruma altında tutmaktayız. Yeni eviniz hazır olmadığı halde eskisini boşaltmanız gerektiğinde, ofisinizi mevsimlik olarak kullanıyor olmanız da bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bunun gibi çeşitli nedenler ile eşyalarınızı depolarımıza koymak istediğinizde firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Adresinize gelecek olan ekibimiz paketleme ve ambalajlama yaparak araçlara yükleyecek ve depolarımıza getirecektir. İhtiyaç duyduğunuz zaman haber vermeniz ile yüne kendi ekibimiz ve araçlarımız ile eşyaları istediğiniz adrese teslim etmekteyiz.

Gaziosmanpaşa Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Nakliyat sırasında ve eşyaların depolarda bulunduğu süre içinde zarar görmemesi için profesyonel önlem alınması şarttır. Firma olarak Gaziosmanpaşa eşya paketleme ve ambalajlama yaparak bu önlemleri almaya başlamaktayız. İşinde uzman olan ekiplerimiz adresinize geldiğinde önce mobilyaların ve elektronik eşyaların sökülmesi işlemini yapmaktadır. Her eşya için cinsine uygun ambalaj malzemesi ve teknik kullanılmaktadır. Kırılma ihtimali yüksek olan eşyalar için ise içleri köpüklü kutular kullanmaktayız. Verdiğimiz bu hizmet ile taşınma sırasında eşyaları toplamak için zaman kaybı yaşamanızı önlemenin yanında ayrıca yeni adreste yerleştirme işlemini de yapmakta ve yeni adresinizde normal hayatınıza kısa zamanda başlamanız mümkün olmaktadır.

Gaziosmanpaşa Asansörlü Nakliyat

Kentsel dönüşümün devam ettiği şehrimizde binaların genellikle çok katlı olması ile nakliye sürecinde teknolojiden yararlanılmasını gerekli kılmaktadır. Firmamız eşyaların nakliyesi sırasında bina merdivenlerini kullanmayarak oluşabilecek kazaların önüne en baştan geçmektedir. Son teknolojiye sahip olan asansörler ile nakliye yapılmakta bu sayede taşınma süresinin de kısalması sağlanmaktadır. Gaziosmanpaşa asansörlü nakliyat evin üst katlarda olması halinde taşınma planının içinde yer almaktadır. Cantürk nakliyat firmamız bu hizmeti ilave ücret almadan vermektedir. Taşınma öncesinde ve depolama hizmeti almanız sırasında önceden eşyalar görülmektedir. Bu şekilde maliyeti önceden bilmeniz mümkün olmaktadır. Kurumsal bir firma olarak mutlaka sözleşme yapmakta ve sözleşmenin bir nüshasını size teslim ederek içinizin rahat olmasını sağlamaktayız detaylı bilgiyi online olarak alabilirsiniz.