Gaziosmanpaşa Nakliyat

Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Nakliyat hizmeti almanız gerektiğinde bunu kurumsal bir firmadan almanız pek çok açıdan önem taşımaktadır. Cantürk nakliyat olarak uzun yıllardır sektörde yer almakta kurumsal kimliğimiz ile müşterilerimizin memnun olacağı bir hizmet almasını sağlamaktayız. Firma olarak bizler işimizi sıfır hata ile yapıyor olmamızın yanında dış faktörler nedeniyle istenmeyen kazaların olabileceğini de bilmekteyiz. Bu kazaları önlemenin mümkün olmadığı hallerde oluşacak hasarın size ve firmamıza sıkıntı yaratmasını Gaziosmanpaşa sigortalı nakliyat yaparak önlemekteyiz. Pek çok nakliyat firması sigortalı hizmet verdiğini söylemesine rağmen göstermelik olarak yapmaktadır. Oysa firmamız sigortayı eşyaların gerçek değerinden yapmakta ve sigorta poliçesini de nakliye öncesinde teslim ederek bu konuda ne kadar titiz olduğunu ortaya koymaktadır.

Gaziosmanpaşa Şehir İçi Nakliyat

İstanbul ülkemizin en büyük ikinci şehri ve sürekli olarak büyümeye de devam etmektedir. Şehrimizde en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında da Gaziosmanpaşa şehir içi nakliyat yer almaktadır. Evini ya da ofisini yeni bir adrese taşıması gereken kişiler bunun için firmamız ile iletişime geçebilir. Bu durumda üstün kalitede hizmeti uygun fiyatla almanın memnuniyetini yaşayabilirler. Firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve düşük kar marjı ile çalışmaktayız. Eşyaları görmeden telefonda fiyat vermeyerek işimize ve size saygımızı da ortaya koymaktayız. Şehir içinde yaptığımız nakliyatları geniş ekiplerimiz ile aynı gün içinde sonuçlandırmaktayız. Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte eşyaların toplanması için yorulmanızı ve zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz.

Gaziosmanpaşa Şehirler Arası Nakliyat

Yeni bir şehre taşınmak oldukça sıkıntılı bir süreç olabilmektedir. Bu sıkıntının en önemli etkenlerinden birisi eşyaların nakliye sırasında hasar görme ihtimalidir. Bu ihtimalin gerçekleşmemesi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Deneyimli bir ekip ile hizmet vermekte eşyalarınızı kendi eşyamız gibi görerek hiçbir hasar görmeden yeni şehrinize ve evinize nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Gaziosmanpaşa şehirler arası nakliyat hizmetini yeni model kapalı kasa araçlar ile vermekteyiz. Bu araçların içlerini süngerle kaplayarak trafikte olabilecek sarsıntılardan eşyaların zarar görme riskini ortadan kaldırmaktayız. Her müşterimizin özel olduğunu bilmekte ve ona özel nakliyat çözümleri üretmekteyiz. Garantili olarak verdiğimiz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.