Gaziosmanpaşa Nakliyat

Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Çok kıymetli eşyaların olduğu ofisinizin taşınması gerektiğinde güvenilir nakliyat firması seçmeniz önemli olmaktadır. Cantürk nakliyat olarak sektörde güvenle adımızın aynı anda anılmasını sağlamaktayız. Ekiplerimizi oluşturma noktasında işinde iyi olan kişileri seçmenin yanında gerekli güvenlik taramasından da geçirmekteyiz. Bu sayede Gaziosmanpaşa ofis taşımacılığı sırasında eşyaların hasar görmesi ya da kaybolması gibi sorunlar yaşamanızı da önlemekteyiz. Ofisin taşınması için firmamızı tercih etmeniz halinde önce adresinize bir ziyaret gerçekleştirmekteyiz. Bu sırada eşyaların miktarını görmekte fiyat teklifimizi sunmaktayız. Onayınızı aldıktan sonra uygun olduğunuz günü öğrenmekte ve gerekli planlamayı yapmaktayız. Yılın her günü çalışmakta işlerinizin aksamaması için işimizi geniş bir ekip ile hızla tamamlamaktayız.

Gaziosmanpaşa Sigortalı Nakliyat

Ofisin taşınması sırasında eşyaları koruma altına almak için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Her masanın eşyasını ayrı olarak paketlemekte bu şekilde yerleştirme sırasında bir karışıklık yaşanmasını önlemekteyiz. Gaziosmanpaşa asansörlü nakliyat yapmakta eşyaları bina merdivenlerinden taşımayarak olabilecek riskleri önlemekteyiz. Kapalı kasa araçlar kullanarak eşyaların trafikte olduğu zamanda iklim şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz. Bu şekilde maksimum düzeyde önlemler alıyor olmakla yetinmemekte Gaziosmanpaşa sigortalı nakliyat yapmaktayız. Bu şekilde hizmet veriyor olmamız aldığımız tüm önlemlere rağmen trafikte istenmeyen kazaların olabilme ihtimalidir. Bu durumda ortaya çıkacak olan hasarın size olduğu gibi firmamıza da sıkıntı yaşatmamasını sigorta ile sağlamaktayız. Sigortayı nakliye öncesinde başlatmakta sigorta poliçesini teslim ederek sizin de içinizin rahat olmasını sağlamaktayız.

Gaziosmanpaşa Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul içinde olduğu gibi başka bir şehre ofisinizi taşımanız gerekebilir bu durumda ise firmamız size Gaziosmanpaşa şehirler arası nakliyat hizmetini sunmaktadır. Bu hizmetimiz ile ülkemizin her il ve ilçesine kısa zamanda taşınabilmeniz mümkün olmaktadır. Nakliyat konusunda deneyimli ekibimiz karayoluna çıkan eşyaların hasar görmemesi için maksimum düzeyde önlemler almaktadır. Kırılma ihtimali yüksek olan eşyalar içleri köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. İstanbul içinde aynı günde sonuçlanan nakliyat hizmeti nakliyenin yapılacağı şehrin uzaklığına göre biraz daha uzun sürebilmektedir. Bu durumun işlerinizde bir aksamaya neden olmaması için 7/24 çalışmakta ve profesyonel sürücülerimiz araçları mümkün olan en kısa ve düzgün yollardan hedef adrese ulaştırmaktadır.