Gaziosmanpaşa Nakliyat

Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Evinizi ya da ofisinizi İstanbul içinde başka bir adrese taşımanız gerektiğinde Cantürk nakliyat firmamızın verdiği Gaziosmanpaşa şehir içi nakliyat hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu şekilde kurumsal bir firmadan profesyonel hizmet almanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Garantili olarak hizmet veren firmamız size yüzde yüz memnun olacağınız bir taşınma deneyimi sunmaktadır. Deneyimli bir ekip ile hizmet vermekte ve ev taşımanın tüm ayrıntılarını düşünerek sıkıntı yaşamadan ve yorulmadan taşınmanızı sağlamaktayız. Firmamız ile iletişime geçerek ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmamızın eksper ekibi randevu alarak adresinize bir ziyaret gerçekleştirecektir. Bu ziyaretin amacı eşyaları görmek ve maliyeti belirleyecek diğer bilgileri alabilmektir. Ardından fiyat teklifi sunulacak ve onayınızın alınmasının ardından ise yapılacak sözleşme ile sonradan ilave masraflar ile karşılaşmayacağınızdan emin olmanız sağlanacaktır.

Gaziosmanpaşa Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Yılın her günü özveri ile çalışmakta ve bu sayede sizin de uygun olduğunuz zaman içinde taşına bilmenizi sağlamaktayız. Uygun olduğunuz gün için oluşturulan taşınma planı dahilinde yeterli sayıda personelden oluşan ekip adresinize gelecektir. Gaziosmanpaşa eşya paketleme ve ambalajlama yapılarak eşyaların nakliye sırasında koruma altında olması sağlanacaktır. Ev eşyalarının farklı cinslerden oluşuyor olması nedeniyle her eşya için uygun ambalaj malzemesi ve tekniğin kullanılmasını gerektirmektedir. Bu konuda personelimizi düzenli eğitimlerden geçirmekte ve en ufak bir hata yapmalarını önlemekteyiz. Nakliyat sürecini koordine eden yetkili personelimizde gerekli denetimi yapmakta ve bir sorun yaşanmasını önlemektedir. Eski adreste dikkatle koruma altına alınan eşyalar yeni adreste de isteğinize bağlı olarak yerleştirilmekte ve eviniz kullanımınıza hazır hale getirilmektedir.

Gaziosmanpaşa Asansörlü Nakliyat

Kentsel dönüşüm sırasında çok katlı binalar yapılmakta ama bu binaların ne merdivenleri ne de asansörleri eşya taşımaya uygun olmamaktadır. Bu nedenle taşınma sürecinde bina merdivenlerinin kullanılması çeşitli sorunların yaşanmasına neden olmaktadır. Firmamız bu sorunların yaşanmasını önlemek için Gaziosmanpaşa asansörlü nakliyat yapmaktadır. Üst katlarda oturan her müşterimiz için ilave ücret almadan bu hizmetimizi devreye almaktayız. Bu şekilde nakliye sürecinin de kısalmasını sağlamakta ve yaşanan taşınma stresinin de ortadan kalkmasını sağlamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.