Gaziosmanpaşa Nakliyat

Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Nakliyat sektörüne Cantürk nakliyat olarak girmemiz ile birlikte hizmet kalitesinde çıtayı yükseltmenin yanında uygun fiyat beklentilerine de çözüm getirmiş bulunmaktayız. Evini ya da ofisini uygun fiyat çözümleri ile taşımak isteyen kişiler için Gaziosmanpaşa parça eşya taşımacılığı hizmetimizi sunmaktayız. Bu hizmetimizde aynı yönde taşınacak eşyaları aynı araca yüklemekte ve maliyeti azaltmaktayız. Bu hizmetimiz ile bir miktar ağır eşyasını çeşitli nedenler ile farklı bir adrese göndermek isteyen kişilerinde kargo şirketlerinin yüksek fiyatlarına mecbur kalmasını önlemekteyiz. Hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçmeniz halinde eşyaları adresinizden paketleme ve ambalajlamasını yaparak teslim almakta istediğiniz adrese de hiçbir zarar görmeden kısa sürede ulaşmasını sağlamaktayız.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Ülkemizin başkenti ve en büyük ikinci şehri İstanbul’da verdiğimiz üstün kalitede Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat hizmetimiz ile evini taşıması gereken kişilerin sorun yaşamasını önlemekteyiz. Ev taşımanın bütün aşamalarında profesyonel ekiplerimiz ile hizmet vermekte ve yaşanan zaman kaybının en aza inmesini sağlamaktayız. Verdiğimiz paketleme ve ambalajlama desteği ile eşyaların toplanması işlemini yapmaktayız. Bu işlemi kaliteli malzeme kullanarak yapmakta ve eşyalar için üst düzey koruma sağlamaktayız. Sektöre getirdiğimiz yenilikler arasında eşyaların yeni evinizde yerleştirilmesi işlemi de bulunmaktadır. Mobilyaların ve elektronik eşyaların kurulumu da ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Planlı olarak çalışan kurumsal bir firmayız ve nakliyatın başlayacağı ve biteceği saati tam olarak bilmenizi sağlamaktayız. Nakliye sürecini yetkili personelimiz koordine etmekte ve sizin eşyaların başında beklemenize gerek kalmamaktadır.

Gaziosmanpaşa Asansörlü Nakliyat

Kentsel dönüşümün hızla devam ettiği şehrimizde artık neredeyse bütün binalar çok katlıdır. Bu binalarda yaşayan kişilerin taşınması gerektiğinde ise en büyük risk eşyaların merdivenlerden taşınmasında olabilecek kazalardır. Bu riskleri Gaziosmanpaşa asansörlü nakliyat yaparak ortadan kaldırmaktayız. Nakliyenin yapılacağı gün bina önüne son teknolojiye sahip asansör sistemini getirip kurmaktayız. Ardından paketlemesi yapılarak nakliyeye hazırlanan eşyaları bu asansörün liftlerine koyarak araçlara almaktayız. Yeni evinizin de üst katlarda olması durumunda asansörü kullanmaya devam etmekteyiz. Bu sistem ile eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmanın yanında nakliyatın süresinin de kısalmasını sağlamaktayız.