Gaziosmanpaşa Nakliyat

Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Nakliyat sektörünün gelişmesinde önemli katkıları olan Cantürk Nakliyat firmamızı uzun yıllar önce genç ve dinamik bir ekip ile kurduk. Teknolojiyi yakından takip ederek her zaman müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmenin yollarını araştırdık. Hakkımızda belirtmemiz gereken en önemli özellik gün geçtikçe firmamıza olan talebin artıyor olmasını yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile başarıyor olduğumuzdur. İşini severek yapan kişiler ile ekiplerimizi oluşturmakla yetinmemekte ayrıca düzenli eğitimlerimiz ile işlerini sıfır hata ile yapmalarını sağlamaktayız. Araç filomuzu düzenli olarak yenilemekte araçların içlerini süngerle kaplayarak eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Kullandığımız son teknoloji asansör sistemleri ile çok yüksek binaların üst katlarında oturan kişilerinde her ihtiyaç duyduklarında kolayca taşınabilmelerini sağlamaktayız.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Uzmanlık alanlarımız arasında Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat bulunmakta ev taşımanın bütün stresini ve yorgunluğunu üzerinizden almaktayız. Eşyaların toplanması ve yeni adreste de yerleştirilmesi aşamalarında profesyonel ekiplerimiz görev almaktadır. Eşyalarınızı kendi eşyaları gibi görmekte ve en ufak bir zarar görmesini de önlemektedirler. Paketleme ve ambalajlama kaliteli malzemeyle her eşyanın cinsine uygun olarak yapılmaktadır. Taşınmanın en stres verici ögelerinden birisi bütçelere gelen yüklerdir. Firmamızı tercih etmeniz halinde bu konuda da stres yaşamanıza gerek kalmamaktadır. Çünkü müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmakta düşük kar marjı ile çalışarak bütçenize uygun fiyatlar bulmanızı sağlamaktayız. Her nakliyenin maliyetinin ayrı olduğunu bilmekte bunun için fiyat teklifini telefonda değil ancak eşyaları gördükten sonra vermekteyiz.

Gaziosmanpaşa Eşya Depolama

Sizin için çok kıymetli olan eşyalarınızı bir süre için kullanmayacak olduğunuzda bunların güvende olarak ihtiyaç duyacağınız güne kadar beklemesini firmamız ile iletişime geçerek sağlayabilirsiniz. Kent merkezine yakın depolarımızda eşyalarınız uygun fiyatlar ve maksimum koruma altında kalmaktadır. Gaziosmanpaşa eşya depolama hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçmenizin ardından bir ekibimiz adresinize gelerek paketleme ve ambalajlama yaparak eşyaların depolarımıza getirilmesi için hazırlamaktadır. Ardından araçlara yüklenerek getirilen eşyalar kendileri için ayrılan bölüme yerleştirilmektedir. Bütün hizmetlerimizde olduğu gibi bu hizmetimizde de sigortayı ihmal etmemekteyiz. İstanbul içinde ve şehir dışına taşınmanız gerektiğinde üstün kalitede hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.