Gaziosmanpaşa Nakliyat

Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Firmaları

İnsanların çeşitli nedenler ile evlerini veya ofislerini zaman zaman taşımaları gerekiyor olması nakliyat sektöründe bu yönde bir uzmanlaşma olmasını sağlamıştır. Cantürk nakliyat firmamız da Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat firmaları arasında kaliteli hizmeti ile öne çıkmayı başarmaktadır. Firmamız yılın her günü özveri ile çalışmakta ve bizi tercih eden kişilerin en uygun oldukları zaman içinde taşınabilmelerini sağlamaktadır. Geniş bir ekibe sahip olmamız ile işimizi kısa sürede sonuçlandırmakta ve yaşanan taşınma sürecinin kısa sürede ortadan kalkmasını sağlamaktayız. Verdiğimiz sözlerde durmakta ve gereksiz zaman kayıpları yaşamanızı önlemek için planlı olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız müşteri memnuniyetini yüksek kardan önde tutmakta ve bunun için düşük kar marjıyla bütçenize uygun fiyatlar sunmaktadır.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Firmamızı tercih etmeniz halinde kullandığımız modern yöntemler ile eşyalarınızı maksimum koruma altına aldığımızı görebilirsiniz. Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat için geniş bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Yetkili arkadaşımızın denetiminde gerçekleşen nakliye sürecinde en ufak bir aksaklığa izin verilmemektedir. Nakliyenin gerçekleştirileceği gün yeterli sayıda personel adresinize gelmekte ve öncelikle eşyaların paketleme ve ambalajlaması yapılmaktadır. Bu sırada bina önüne getirilen portatif yük asansörünün kurulumu ve testi yapılmaktadır. Ardından nakliyeye hazırlanan eşyalar asansöre yüklenerek araçlara alınmaktadır. Kol gücü yerine asansör sisteminin kullanılması ile nakliye hem daha güvenli hem de daha kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir. İstanbul içinde aynı günde nakliye tamamlanmaktayken şehir dışına yapılan nakliye süresi hedef adresin uzaklığına göre biraz daha uzun olabilmektedir.

Gaziosmanpaşa Sigortalı Nakliyat

Profesyonel bir kadro ile çalışan bir firma olarak işimizi sıfır hata ile yapmaktayız. Bunun yanında sektörümüzde yer alan riskleri de göz ardı etmemekteyiz. Tüm müşterilerimize sigorta desteği vermekteyiz. Bu şekilde istenmeyen bir kaza olması halinde sizin ve firmamızın sıkıntı yaşamasını önlemekteyiz. Gaziosmanpaşa sigortalı nakliyat yapıyor olmamız ile bir hasar olması halinde bunun sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Sigortanın eşyaların gerçek değeri ile yapılmasından sonra sigorta poliçesini teslim etmekte ve bu şekilde içinizin rahat olacağı bir nakliyat süreci yaşatmaktayız. Size özel nakliyat çözümlerimizi öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir