Gaziosmanpaşa Nakliyat

Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliye

Nakliyat çok geniş bir sektör olmakta ve buda çeşitli alanlarda uzmanlaşma gerektirmektedir. Cantürk nakliyat firmamız ile bizlerde Gaziosmanpaşa evden eve nakliye alanında uzmanlaşmış bulunmaktayız. Evinizi sıkıntı yaşamadan taşımanız için profesyonel ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır edindiğimiz deneyim ile eşyalarınız için üst düzey koruma önlemleri almaktayız. Hata kabul etmeyen bir sektörde yer aldığımızı bilerek işini sıfır hata ile yapan kişiler ile ekiplerimizi oluşturmaktayız. Kapalı kasa araçlar kullanmakta ve bu şekilde eşyaların trafiğe çıktığında iklim şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz. Planlı olarak çalışmanın önemini bilmekte ve her nakliyat için bir taşınma planı oluşturmaktayız. Bu planı uygun olduğunuz gün için yaparak herhangi bir aksilik olmasına izin vermeden uygulamaktayız.

Gaziosmanpaşa Asansörlü Nakliyat

Dinamik bir ekip olarak teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Son teknolojiye sahip asansör sistemlerimiz bulunmaktadır. Bu sayede Gaziosmanpaşa asansörlü nakliyat yapmakta işimizi kısa bir sürede tamamlayarak yeni evinize geçebilmenizi sağlamaktayız. Rezidanslar ve plazalar gibi çok yüksek binalar içinde özel asansörlerimiz bulunmaktadır. Bina merdivenlerinin kullanılması nedeniyle ortaya çıkan pek çok sorunu da en baştan ortadan kaldırmaktayız. Nakliyenin yapılacağı gün binanızın önüne getirilen asansörün kurulumu ve testi yapılmaktadır. Ardından ise paketleme ve ambalajlama yapılan eşyalar bu asansörlere yüklenerek araçlara alınmaktadır. Aynı sistem yeni adresinde üst katlarda olması halinde devam etmektedir. Nakliye sürecini kısaltan bu sistem ile taşınmayı bir zaman kaybı olmaktan çıkartmaktayız.

Gaziosmanpaşa Sigortalı Nakliyat

Kurumsal bir nakliyat firması olarak müşterilerimizin yüzde yüz memnun olacağı bir şekilde hizmet almasını sağlamaktayız. Kanunların getirdiği bütün yükümlülükleri yerine getirmekteyiz. Verdiğimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyaların gerçek değerinin belirlenmesini ve sigorta yapılmasını sağlamaktayız. Gaziosmanpaşa sigortalı nakliyat hizmetini diğer firmalar gibi sözde değil gerçek anlamda yaptığımızın kanıtı olan sigorta poliçesini de taşınma öncesinde teslim etmekteyiz. Düşük kar marjı ile çalışmakta müşteri memnuniyetini yüksek kardan daha önemli bulmaktayız. Her nakliyenin ayrı bir maliyetinin olduğunu bilerek fiyat teklifimizi eşyaları görmeden vermemekteyiz. Teklifimizi kabul etmenizin ardından sözleşme yapmakta ve bu sözleşme ile nakliyenin başlayacağı ve biteceği saatleri maliyeti kesin olarak bilmenizi sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir