Gaziosmanpaşa Nakliyat

Profesyonel Eşya Taşımacılığı

Gaziosmanpaşa Nakliyat

Gaziosmanpaşa Nakliyat

İstanbul’nın hızla gelişmeye devam eden ilçemizde verdiğimiz kaliteli nakliyat hizmeti ile evinizi veya ofisinizi sorun yaşamadan taşımanızı sağlamaktayız. Gaziosmanpaşa nakliyat hizmetimizde modern yöntemleri ve son teknoloji asansör sistemlerini kullanıyor olmamız ile eşyalar için güvenli bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Verdiğimiz kaliteli hizmet talepler artarken Cantürk nakliyat firmamızda büyümeye devam etmektedir. Eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden hızla taşınabilmeniz için işinde uzman ekipler ile çalışmaktayız. Firmamızı tercih etmeniz ile kurumsal bir firma ile çalışmanın avantajlarını yaşamanızı sağlamaktayız. Fiyatı telefonda değil adresinize yapacağımız ücretsiz ziyaret ile belirlemekteyiz. Bu şekilde bütçenize en uygun fiyat teklifini sunabilmekteyiz. Teklifimizi onaylamanızın ardından sözleşme yaparak nakliye sonunda ilave masraflar ile karşılaşmayacağınızdan emin olmanızı sağlamaktayız.

Gaziosmanpaşa Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Eşyaların hiçbir hasar görmeden nakliyesinin yapılmasına önem vermekteyiz. Bunun için TSE standardında kaliteli malzeme ve özel teknikler kullanmaktayız. Eşyaları toplamak için zaman kaybı yaşamanızı önlemekte uzman ekibimiz ile bu işlemi yaparak ayrıca maksimum koruma sağlamaktayız. Nakliyenin gerçekleştirileceği gün geniş bir ekip adresinize gelmektedir. Ekibin bir bölümü yukarıda eşyaları Gaziosmanpaşa eşya paketleme ve ambalajlama yaparken diğer bir kısmı da aşağıda getirilen asansör sisteminin kurulumunu yapmaktadır. Ardından paketlemesi yapılan eşyalar asansöre yüklenerek araçlara alınmaktadır. Yeni adresinize ulaşmasının ardından ise eşyalar yine asansör sistemi ile evin içine alınmaktadır. Burada eşyaların yerleştirilmesi işlemi yapılmakta ve evin normal hayatınıza devam etmeniz için hazır olması sağlanmaktadır.

Gaziosmanpaşa Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul’dan başka bir şehre taşınmanız gerektiğinde firma olarak bu alanda ki deneyimimiz ile memnun olacağınız bir taşınma deneyimi yaşamanızı sağlamaktayız. Araç filomuzu düzenli olarak yenilemekteyiz. Kapalı kasa içleri geniş araçlarımızın içlerini süngerle kaplamakta ve koruma düzeyini arttırmaktayız. Ülkemizin hiçbir ili ve ilçesi için uzak demeden hizmet götürmekteyiz. Gaziosmanpaşa şehirler arası nakliyat sırasında eşyaların koruma altına aldıktan sonra kapalı kasa araçlar ile nakliyeyi gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede eşyaların araçta olduğu süre boyunca hava şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz. Planlı olarak nakliyeyi gerçekleştirmekte eşyaların yeni adresinize ne zaman ulaşacağı konusunda net bilgi sahibi olmanızı sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir